Papildomos paslaugos » Krepšinio stovai

 

Prekiaujame ir montuoajame įvairią sporto įrangą.

 

 Krepšinio,tinklinio,teniso stovai, futbolo vartai, įvairūs tinklai. Kreipkitės 860918125 patarsime,suskaičiuosime sąmatas.

 

Kaip išsirinkti krepšinio stovą:

 

Krepšinio stovai jūsų kiemui.

Kokybiškas krepšinio stovas naudingas tiek vaikams, tiek ir suaugusiems – mėgaukitės azartiškomis krepšinio varžybomis savo kieme kada tik panorėję! Tačiau prieš įsigydami krepšinio stovą nepamirškite atkreipti dėmesio į:

1.Stovo vietą. Krepšinio stovai būna įbetonuojami arba mobilūs. Įbetonuojami stovai patvaresni, tačiau jei tiksliai nežinote, kur norite jį įmontuoti ar laikui bėgant ketinate keisti kiemo išsidėstymą, rinkitės mobilų stovą.
2.Aukščio reguliavimas. Jei krepšinį žais tiek vaikai, tiek ir suaugusieji, gali tekti dažnai keisti aukštį, tokiu atveju patartina rinktis rankena valdomą aukščio reguliavimo sistemą – jos kur kas patogesnės, tad koreguoti aukštį galės net vaikai.
3.Lenta. Profesionalai visuomet renkasi stiklą, nes nuo jo kamuolys atšoka geriausiai, tačiau ieškantiems pigesnio varianto puikiai tiks ir Jachtinė fanera – jos patvarumas beveik nepralenkiamas. Jeigu vistiek norite skaidrios lentos - siūlome akrilo plastiko lentas, nes jos yra daug patvaresnes naudojimui lauke, negu stiklinės. Taip pat pagalvokite, kokio dydžio lentos norėtumėte. Oficialus dydis – 180 x 105 cm, tačiau draugiškoms rungtynėms kieme pakaks ir mažesnių išmatavimų lentos.
4. Taip pat pagalvokite ir apie krepšinio lanką. Spyruokliuojantis lankas padės sumažinti kamuolio atšokimą. O jeigu ketinte "dėti" į krepšį ir kabintis ant lanko - jums bus reikalingas PRO lankas, kadangi tai vienintelis lankas ant kurio rekomenduojame kabintis.
5.Jei vis dėl to pasirinkote mobilų krepšinio stovą, atkreipkite dėmesį į jo pagrindą – kuo šis didesnis, tuo stabiliau stovės visa krepšinio sistema.

 

Susisiekite su mumis!