Apie mus

MB ''Montieva'' komanda  smūgį sugeriančių liejamų dangų montavimo srityje yra sukaupusi daugiau negu 10 metų patirtį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Šią technologiją atsivežėme iš Anglijos, kur saugios dangos yra itin vertinamos ir populiarios. Dirbame tik su sertifikuotomis medžiagomis, kurios atitinka sveikatos centro keliamus reikalavimus.

 

KODĖL TURĖTUMĖTE PASIRINKTI MUS?

 

Mes siūlome platų saugių dangų pasirinkimą: EPDM liejamą guminę dangą, EPDM arba guminį mulčią, dirbtinę žolę arba galime sumontuoti specialius žaidimų aikštelėms pritaikytus žolės kilimėlius. Mūsų siūlomos dangos puikiai tinka vaikų lauko žaidimų, krepšinio, teniso aikštėse, stadionuose.

 

Parduodame  montuojame kokybišką žaidimų įrangą,mažają architektūrą -https://parkelis.lt/

 

Mes vieninteliai Lietuvoje galime pasiūlyti saugias aikštelių dangas su įvairiais ornamentais, skaičiais, geometrinėmis figūromis ar grafiniais piešiniais. Taip žaidimų aikštelė taps puikia vieta ne tik žaisti, bet ir skatins vaikų protinį vystymąsi.

 

Galime pasiūlyti visą paketą: pagrindų dangai pakloti paruošimas,įrangos parinkimas bei montavimas,dangos paklojimas, dangų valymas,po garantinė priežiūra.

 

Mūsų įmonės pagrindinė veikla žaidimų aikštelių įrengimas. Neteikiama 100 kitų paslaugų tad neeksperimentuosime jūsų aikštelėse, darbus atliksime greitai, kokybiškai ir profesionaliai. 

 

Apsilankykite mūsų atliktų darbų galerijoje ir galbūt kils idėjų jūsų naujajai žaidimų aikštelei.

 

Netvarkykite savo darželio kiemo, ar žaidimų aikštelės nepasitarę su mumis.

 

 

Susisiekite su mumis!