Mažoji architektūra » Kamuolių gaudyklės, sportiniai tinklai.

Kamuolių gaudyklės tiesiai iš gamintojo.

 

Tarp daugybės mūsų tinklų yra ir kamuolių gaudyklių tinklai, kurie puikiai tiks komandiniam žaidimui skirtose aikštėse. Kasdienėje veikloje jie atlieka sporto aikščių, kortų ir kitų sporto aikštelių tvorų vaidmenį. Jie ne tik apsaugo už žaidimo aikštės ribų esančius žmones nuo atsitiktinių kamuolio smūgių, bet ir aplinkinius pastatus (stiklo išdaužimo pavojus). Be to, atkreiptinas dėmesys į tai, kad išorinės kamuoliukų gaudyklės leidžia sutaupyti laiko, susijusio su kamuolio, esančio už žaidimo zonos, ieškojimu. Todėl  stiprus spyrimas ar išmušimas nėra problema.

 

Kamuolių gaudyklės konkurencingomis kainomis

 

4–6 m aukščio kamuolių gaudyklės gaminamos iš bemazgio polipropileninio tinklo, kurio virvelės yra 3–5 mm storio, akutės 5 arba 10 cm (atsižvelgiant į  reikalavimus). Tinklas prie stulpų tvirtinamas cinkuotais kabliukais ir plienine virvele. Šis sprendimas yra labai gera alternatyva kamuolių gaudyklėms, pagamintoms iš plieno tinklo, kurios deformuojasi dėl kamuolių smūgių. Apsauginės priemonės iš plieninių medžiagų taip pat yra mažiau atsparios oro sąlygų veiksniams (ypač krituliams). Kita vertus, polipropileninis tinklas dėl savo lankstumo patiria smūgių ir grįžta į pradinę formą.

Siūlome labai kokybiškų kamuolių gaudyklių palankiomis kainomis. Jei susidomėjote mūsų pasiūlymu, susisiekite su mumis ir sužinosite tikslią kainą. Prieš kreipiantis reikia žinoti virvelės storį, tinklo išmatavimus, akies dydį, tinklo spalvą.

Susisiekite su mumis!