Apie mus

Mūsų įmonės pagrindinė veikla - aikštelių dangos įrengimas.  Smūgį sugeriančių liejamų dangų montavimo srityje esame sukaupę daugiau negu 10 metų patirtį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Šią technologiją atsivežėme iš Anglijos, kur saugios dangos yra itin vertinamos ir populiarios. Dirbame tik su sertifikuotomis medžiagomis, kurios atitinka sveikatos centro keliamus reikalavimus.

Mes vieninteliai Lietuvoje galime pasiūlyti saugias aikštelių dangas su įvairiais ornamentais, skaičiais, geometrinėmis figūromis ar grafiniais piešiniais. Taip žaidimų aikštelė taps puikia vieta ne tik žaisti, bet ir skatins vaikų protinį vystymąsi.

 

KODĖL TURĖTUMĖTE PASIRINKTI MUS?

 

Mes siūlome platų saugių dangų pasirinkimą: EPDM liejamą guminę dangą, EPDM arba guminį mulčą, dirbtinę žolę arba galime sumontuoti specialius žaidimų aikštelėms pritaikytus žolės kilimėlius. Mūsų siūlomos dangos puikiai tinka vaikų lauko žaidimų, krepšinio, teniso aikštėse, stadionuose.

 

Galime pasiūlyti ne tik aikštelių dangą, bet visą paketą: pagrindų dangai pakloti paruošimas, įrangos parinkimas bei montavimas, dangos paklojimas, dangų valymas, pogarantinė priežiūra.

 

Parduodame  montuojame kokybišką žaidimų įrangą, mažają architektūrą - https://parkelis.lt/

Apsilankykite mūsų atliktų darbų galerijoje ir galbūt kils idėjų jūsų naujajai žaidimų aikštelei.

 

Netvarkykite savo darželio kiemo, ar žaidimų aikštelės nepasitarę su mumis.

 

 

Susisiekite su mumis!