Produktai » SBR guminis mulčas

Guminis mulčias yra pagamintas iš 100% tolimesniam naudojimui netinkančių gumos atliekų, kurios yra netoksiškos ir draugiškos gamtai. Šis mulčias neišbluks, neatsiras puvinio, nebus suspaustas ar kitaip deformuotas, nepritrauks gyvūnų, nebus nupūstas vėjo, jis visada išlaikys išlietą formą. 

Guminis mulčias gali būti naudojamas: 

1. Žaidimų aikštelėse

  • Vaikų žaidimų aikštelėse mulčias naudojamas kaip saugi danga, suminkštinanti kritimą, sumažinanti susižalojimo riziką, nors dėl didesnio saugumo mes visada rekomenduojame EPDM dangas. Kaip ir EPDM dangos, šio guminio mulčio gylis priklauso nuo galimo kritimo aukščio, tad būtina įvertinti šiuos faktorius pasirenkant dangos gylį. Galima standartinių spalvų gama ar dviejų spalvų mišinys santykiu 50/50.
           

 

2. Sklypų landšaftui

  • Tai gali padėti atskirti erdves arba išskirti apibrėžtą plotą iš aplinkos. Guminis mulčias yra puiki alternatyva tradicinėms medžio drožlėms, nes pasižymi ilgaamžiškumu, saugumu, platesne spalvų gama bei nereikalauja daug priežiūros. Tokia danga jūsų sklype tarnaus ir gerai atrodys net po daugelio metų.

 

Mulčias gali būti liejamas ant betono, sutankintų akmenų ar net žolės. Tokiu būdu galima sutaupyti didelę dalį pinigų, nes nereikia nukasinėti ir išvežti augalinio sluoksnio, nereikia sudėtingų betonavimo ar pagrindo paruošimo darbų. Tačiau, norint kokybiško guminio mulčio dangos įrengimo, būtina įvertinti ar pagrindas tikrai tinkamas, kad ateityje nekiltų jokių nesklandumų.

 

Instaliavimo procesas prasideda iš gumos draskytų guminio mulčio gabalėlių sumaišymo su poliuretano klijais. Tuomet mišinys išpilamas ir išlyginamas ant žemės, galiausiai - paliekama stingti.

 

Normaliomis oro sąlygomis visos mūsų dangos gali būti naudojamos po 6-8 val., tačiau klientams rekomenduojame naudoti bent jau po 24 val.

Guminio mulčio pavyzdžiai: